Kayseri Diş Hastanesi

N

Administrator

Domain İsmi : Sifadent.com.tr


Sitenin Konusu : Kayseri Diş Hastanesi


Sitenin Aktif Olma Tarihi : Ekim 2021


Açıklamalar - Tanıtım : Kayseri'de faaliyetlerine başlayan Şifadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kısa zamanda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kayseri diş hastanesi arayanlar, buradan gönül rahatlığıyla ağız ve diş sağlığı üzerine hizmetler alabilir.


Şifadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sunmuş olduğu sağlık turizmi hizmetiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Kayseri dışından şehire gelip Şifadent'te hizmet almak isterseniz, Şifadent size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Özel araçlarla havalimanından alınıyorsunuz. Muayene sonrasında tekrar özel araç üzerinden dilediğiniz yere bırakılıyorsunuz. Aynı zamanda Kayseri'de en lüks otellerde konaklama hizmeti ve hatta Kayseri'yi gezmek isteyenler için tur hizmeti de Şifadent tarafınca sunulmaktadır. Başka il ya da ülkelerden Kayseri Şifadent'e gelmek isteyenler, bu ayrıcalıklardan yararlanabilmektedir.


Kayseri diş hastanesi Şifadent bünyesinde;


+ Diş Beyazlatma

+ Diş eti hastalıkları tedavisi

+ İmplant uygulamaları

+ Diş Protezi

+ K**** Tedavisi (Endodonti)

+ Gömülü Dişler

+ Zirkonyum

+ Ortodonti gibi hizmetleri alma şansına sahipsiniz.


Kayseri implant uygulamalarından en avantajlı fiyatlarla yararlanmak adına, siz de hemen Şifadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden randevunuzu alınız.


Telefon Numarası: 0352 251 34 34

WhatsApp Hattı: 0553 943 99 38

Adres: Beyazşehir Mahallesi Gesi Caddesi 824. Sokak No:1 Aslan Konakları B Blok Kocasinan - Kayseri

E-posta adresi: [email protected]

January 3, 2023 2:14 PM