İsim analizi ve numeroloji | isimanaliziyap.com

N

Administrator

Web Site İsmi : isimanaliziyap.com


Site Başlığı : İsim analizi ve numeroloji | isimanaliziyap.com


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2021


Site Tanıtımı : Sahip olduğumuz isimler, karakterimize yansıyabilmektedir. Hayatımız boyunca örneğin Yusuf diye bizlere sesleniliyor ise farklı bir karakter, Ali diye seslenildiği zaman başka bir karaktere sahip olabiliyoruz. Anne ve babalar, çocuklarının kime benzemesini isterler ise, o kişinin ismini çocuklarına koyar. Örneğin Hz.Yusuf a.s gibi iffetli, yönetim beceresi olan ve zeki bir oğlumuz olmasını istiyorsak çocuğumuz için Yusuf ismini koyarız. İsimler sağlıklı bir insanın karakterinde %80 - %95 oranında etkilidir.


İsim analizi yapmak bir ilimdir. Fakat maalesef çoğu zaman falcılık ile karıştırılmaktadır. Falcılıkta geleceğe dair tahminler yapılır. Bu tahminler asla doğru çıkmaz. Zira geleceği herhangi bir insanın önceden bilmesi asla mümkün değildir. Fakat isim analizi yapmak, bir nevi rüya yorumlamaya benzetilebilir. Elbette tamamen farklı alanlardır fakat rüya yorumlarıyla ortak yanı, pek çok kişi tarafınca kabul edilen bir ilim olmasıdır. Siz de isim analizi yaptırmak isterseniz, bu hususta, işin ilmini bilen kişilere başvurabilirsiniz. isimanaliziyap.com yetkilileri, bu konuda gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Ve sizlere isim analizi hususunda profesyonel olarak destek olacaklardır.


isimanaliziyap.com platformu sayesinde, numeroloji hesabı yaptırabilirsiniz. Bu ilimlerde yapılan tahminler ortalama olarak %80'den fazla tutarlı olmasına rağmen, bu oradan danışandan danışana ve hizmet verene göre farklılık göstermektedir. İsim, doğum tarihi, alınan eğitim, ahlak vb gibi insanı etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Diğer bilgilere malik olunamadığı için %100 doğruluk oranı verilemez. Bu sebeplerle buradan aldığınız bilgiler, tamamiyle sizi işaret etmeyebilir. Herkes kendi içerisinde özeldir. İlim erbapları, hayatta işinize yarayabilecek değerli bilgileri sizlere sunacaktır. Herkese hayat yolculuğunda başarılar dileriz.

August 8, 2023 5:06 PM