HMS Otel Programı ve K**** Yöneticisi Yazılımı - Hmsotel.com

N

Administrator

HMS Otel Programı ve K**** Yöneticisi Yazılımı - Hmsotel.com


HMS Otel Yazılımı ve K**** Yöneticisi, otel işletmecilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu yazılım ile birlikte, tüm otelinizi adeta tek bir ekrandan izleme fırsatı elde edebileceksiniz.


2003 yılından bu yana teknoloji sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren kurum, 2010 senesinde Hms yazılımını üretmiştir. Ülkemizde bulut tabanlı olarak üretilen ilk otel yazılımı olan Hms Otel Programı kısa zamanda büyük ilgi görmüştür.


Pamukkale Üniversitesi Teknokent D Blok içerisinde yer alan ofiste, sürekli olarak yeni geliştirmeler hazırlanmaktadır. Her geçen gün daha gelişmiş ve kullanması da bir o kadar kolay yazılım olan Hms otel programı, 2020 yılından bu yana global pazara da açılmıştır.


K**** yöneticisi yazılımı ile birlikte, dünyanın en büyük otel rezervasyon sitelerinde yerinizi aldıktan sonra, odalarınızın müsaitlik durumları ile güncel fiyatlarınızı tek panelden düzenleyebileceksiniz.


Rakip tesislerin fiyat analizi, online rezervasyon modülü, kimlik bildirim sistemi, hotspot sistemleri ve fazlası HMS tarafından size sunulacaktır.


Kullanım kolaylığı ile adından sıkça söz ettiren HMS otel programı için hmsotel.com adresinde ücretsiz demo seçeneği yer almıştır. Buradan tamamen ücretsiz bir şekilde HMS Otel Yazılımı ve k**** yöneticisini deneme şansı elde edebileceksiniz.


Telefon numarası: +90 850 885 00 07

E-Posta: [email protected]

Adres: Pamukkale Üniversitesi Teknokent D Blok Z:3 Pamukkale / Denizli

February 1, 2023 7:10 AM