Ergenler İçin Ankara’da Danışmanlık

N

Administrator

Ergenler İçin Ankara’da Danışmanlık


Ergenlik döneminde yaşanan her türlü sorunun yetişkinliğe yansımaması için fark edilir edilmez çözüme kavuşmasına adına adım atılmalıdır. Ankara’da yaşayan ve 12-18 yaş aralığında olan ergenler Ankara Çocuk ve Ergen Terapisi alarak yaşam kalitelerini arttırabilirler. Terapiyle farklı bakış açıları öğrenerek sorunların çözümüyle ilgili farklı yollar keşfederler.


Duyguda, Düşüncede, Davranışta Değişim


Ergenler duyguda, düşüncede çocukluk döneminden sıyrılarak farklılıklar yaşamaya başlarlar. Bu da davranışlarına yansır. Aileyle iletişimde sorunlar, takıntılı düşünce ve hareketler, stres ve kaygı, uyku problemleri, yemek problemleri, başarısızlık korkusu, öğrenme bozukluğu, özgüven problemleri gibi pek çok sorun yaşayabilirler. Papillon Psikiyatri bünyesinde bulunan uzmanlar, sorunların üstesinden gelme noktasında ergenlerle çalışmaktadır.


Çocukluk Çağı Sorunları Da Çözülmeli


Sadece ergenlik dönemi değil, çocukluk çağı sorunları da terapötik ilişkiyi gerektirir. Özellikle çocukluk çağı sorunlarının oyun terapisiyle üstesinden gelmek kolaydır. Tecrübeli ekibin çalışma alanlarıyla ilgili bilgilere Papillonpsikiyatri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

January 8, 2023 2:32 PM