Capital Lashing | Profesyonel Liman Hizmetleri

N

Administrator

Firma ismi : Capital Lashing


Telefon numarası : (0216) 312 06 12


E-posta adresi :[email protected]


Firma adresi : Yunus Emre Mahallesi Veysel Karani Caddesi Muhterem Sokak No: 6A Sancaktepe - İstanbul


Web Site İsmi : Capitallashing.com


Site Başlığı : Capital Lashing | Profesyonel Liman Hizmetleri


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2018


Site Tanıtımı : Deniz yolu ile gerçekleştireceğiniz yük transferlerinde, yük güvenliğinizin sağlanması oldukça değerlidir. Taşımasını gerçekleştireceğiniz ürünün başına gelebilecek bir şey, sizi büyük kayıplarla karşı karşıya bırakabilir. Bu hususta devreye, Capital lashing firması girer. Capital Lashing, profesyonel ekipleriyle yük güvenliğiniz konusunda size en iyi şekilde destek olacaktır.


Konteyner lashing, deniz aşırı paketleme, brandalama, shrink wrap ve benzeri hizmetleri, buradan alma şansına sahipsiniz.


Tüm lashing hizmetlerini, siz de Capital Lashing üzerinden alabileceksiniz. Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firma, yüksek kaliteli malzemeleri ve uygun fiyat garantisi ile adından sıkça söz ettirmektedir.


Lashing hizmetleri almadan evvel aklınıza takılan sorular olur ise, yazımızın başında paylaşmış olduğumuz iletişim k****larına 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. Sorularınız, alanında uzman kişiler tarafınca, en detaylı şekilde yanıtlanacaktır.


Zamanında iş teslimi, üst düzey malzeme kalitesi, deneyimli personelleri ve avantajlı fiyatları Capital Lashing firmasının ön plana çıkan özellikleri arasındadır.

June 12, 2022 5:41 PM