Çadır Branda ve Gölgelik File Satış Sitesi: Akaytente.com.tr

N

Administrator

Firma ismi : Akay Tente Çadır Branda Pergola Sistemleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi


Web Site İsmi : Akaytente.com.tr


Site Başlığı : Çadır Branda ve Gölgelik File Satış Sitesi - Akaytente.com.tr


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2021


Site Tanıtımı : Akay Tente 2010 yılından bu yana branda, tente sistemleri, çadır sistemleri ve daha pek çok ürünün imalat ve satışını gerçekleştirmektedir.


Yağmuru ve soğuk rüzgarları engelleyen, temizlenmesi son derece kolay ve sertifikalı Gölgelik file arıyorsanız, Akay Tente ile irtibat kurabilirsiniz.


Çadır Branda denildiği zaman son yıllarda akla gelen ilk firmalardan biri, hiç şüphesiz Akay Tente firmasıdır. Üretmiş olduğu birinci sınıf kalitede çadır brandalarla adından sıkça söz ettiren firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.


Akaytente.com.tr isimli internet adresine giriş yapanlar, buradan Akay Tente'nin tüm ürünlerini tek tuşla satın almanın keyfine varabilecektir. Tüm alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı sunan Akay Tente, yüksek bir müşteri memnuniyet oranı yakalamayı başarmıştır.


Siz de Branda Çadır ve benzeri ihtiyaçlarınızı en avantajlı fiyatlarla ve en iyi şekilde karşılamak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden akaytente.com.tr isimli internet adresine giriş yapınız. Herkese keyifli alışverişler dileriz.


İletişim : 0532 419 44 92

October 24, 2022 7:53 PM